הזעה בבית השחי – המדריך מלא

מירה דריי (MIRA DRY) - שאלות נפוצות

סובל מהזעת יתר בבית השחי? טיפול המירה דריי הוא תהליך לא פולשני המיועד להקלה בהזעת יתר בבית השחי. בעזרת מכשיר מיוחד המנטרל את בלוטות הריח והזיעה במקום, לאחר הטיפול תרגישו בטוחים ורגועים יותר, ללא החשש התמידי מפני הופעת כתמי זיעה בבית השחי.

מהו הטיפול במירה דריי?

המירה דריי הוא טיפול בעזרת מכשיר המאושר על ידי הFDA, הטיפול מתמקד בנטרול בלוטות הזיעה והריח בבית השחי. הייחודיות של בלוטות אלו היא שהן לא גדלות בחזרה, ולכן הטיפול ממוקד וקצר.

מומחה לכירורגיה

האם הגוף שלי לא צריך את בלוטות הזיעה?

הגוף אכן צריך את בלוטות הזיעה, אך לא בבית השחי! בגוף האדם הממוצע יש כ2 מיליון בלוטות זיעה, אך רק 2% מהן נמצאות בבית השחי. לאחר הטיפול עדיין יישארו לך 98% של בלוטות הזיעה, אך כבר לא תסבול מהתופעה המטרידה של הזעת יתר בבית השחי.

איך הטיפול יעזור לי?

הטיפול יפחית באופן מידי את רמות ההזעה שלך, ומכיוון שבלוטות הזיעה לא גדלות בחזרה, השיפור יישאר לטווח ארוך.

איך זה עובד?

הטיפול אורך כשעה, במהלכה ככל הנראה המטופל לא ירגיש תחושת כאב, מכיוון שאנו מרדימים את אזור בית השחי בהרדמה מקומית. לאחר הטיפול המטופל עלול לחוות תופעות לוואי קצרות כמו: נפיחות, רגישות, עקצוצים או חוסר תחושה באזור.

כמה טיפולים צריך על מנת להרגיש תוצאות?

כדי לראות תוצאות, בדרך כלל נדרש טיפול אחד, ולמחמירים עד שני טיפולים.

האם לאחר הטיפול צריך לקחת חופשה?

רוב האנשים שעוברים את הטיפול לא זקוקים לזמן החלמה כדי להמשיך בפעילויות יומיומיות. מומלץ לחכות כמה ימים לפני חזרה לפעילות גופנית מאומצת.

האם טיפול המירה דריי הוא בטוח?

בהחלט. בנוסף לעובדה שהטיפול הוא לא פולשני ומאושר על ידי הFDA, הטיפול בוצע בהצלחה מעל 150,000 פעם ברחבי העולם עם אחוז שביעות רצון מעל 90%

האם ישנן תופעות לוואי?

לאחר הטיפול יש אפשרות שתחוש נפיחות, רגישות, עקצוצים וחוסר תחושה באזור למשך זמן קצר (בין כמה ימים לכמה שבועות). לא התקבל דיווח על תופעות לוואי קבועות, אך חשוב לציין שחלק מהמטופלים חוו שינוי בתחושה לטווח קצר, הנעלם עם הזמן. לעיתים רחוקות עלול להיווצר זיהום מקומי שדורש טיפול אנטיביוטי. בכל מקרה אנחנו מעודדים קשר ישיר עם המרפאה בכדי שנוכל לעזור בכל בעיה.

האם הטיפול גורם להזעה מפצה?

לא, הטיפול לא גורם להזעה מפצה. הזעה מפצה הינה תופעה שעלולה להיגרם לרוב מהליך ניתוחי שגורם לניתוק הקשרים העצביים מבלוטות הזיעה וע"י כך פוחתת מידת פעילותן ומתחילה להופיע כהזעה מוגברת באזורים אחרים בגוף כגון מפשעות, ידיים ורגליים, גב תחתון, מפרקי הברך ועוד. לכן התופעה נקראת הזעה מפצה.

לתיאום פגישת ייעוץ אישית עם ד״ר פרידמן
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

אהבתם? שתפו את החברים