חומצה היאלרונית, אישה מסתכלת לפנים

חומצה היאלרונית למילוי נפחים

מהי הזרקת מילוי נפחים?

עם השנים ניתן להבחין בהתדלדלות נפח הפנים שמעניק מראה בריא, רענן וצעיר. ניתן להבחין בתופעה זו גם בקרב אנשים צעירים שהורידו משקל רב- במקום שהיה פעם רקמת שומן נשאר עור רפוי, קמטים חדשים ולעיתים מראה הפנים החדש משדר מראה “כחוש” “רזה מדי” והמראה הכללי הוא מבוגר יותר. חומצה הילראונית נמצאת באופן טבעי ברקמת פנינו ומעניקה נפח ולחות לעור. באמצעות הזרקה של חומצה היאלרונית ניתן לפסל את הפנים מחדש ולהשיג מראה פנים מלא, חיוני ובריא.

מהם האזורים בהם ניתן לבצע מילוי נפחים?

עיבוי שפתיים – השפתיים הם האזור החושני בפנים הן לגברים והן לנשים. במהלך השנים, כחלק מתהליך הזדקנות הפנים, חלה ירידה בנפח השפתיים. בעזרת הזרקת חומצה היאלרונית ניתן לעבות את השפה ואף לתקן אסימטריה בין השפה העליונה לתחתונה. ההזרקה איננה כואבת בזכות העובדה שהחומר המוזרק מכיל חומר מאלחש (לידוקאין). יש לציין כי לרוב החברות המסחריות ישנו חומר ייחודי להזרקות לאזור השפתיים.

מילוי לחיים – עצמות הלחיים מקנות לפנים מראה עגול ומתוח המשרה תחושה רעננה ובריאה לפנים. עם השנים השפעתם של כח הכבידה, ותהליך הזדקנות טבעי  גורמות להתרוקנות הלחיים. חומצה היאלורואנית הינה חומר טבעי המצוי בגופנו ומקנה לרקמות את נפחן. ניתן להזריק חוצה היאלורונית בעזרת קנולה, צינורית דקיקה ובכך לגרום לעלייה בנפח הלחיים.  הזרקת החומצה ללחיים גורמת גם למתיחה קלה של העור כלפי מעלה ובכך יוצרת מראה מתוח יותר של העור גם בחלק התחתון של הפנים.

למי מתאים טיפול מילוי נפחים?

מילוי נפחים הוא טיפול אסתטי שמתאים הן לנשים והן לגברים שסובלים ממראה פנים כחוש יתר על המידה ועל כן גם רפוי, מידלדל ובמקרים מסוימים אפילו לא בריא. הסיבה העיקרית לפנים שקועות היא אובדן נפח עקב הזדקנות העור באזור כזה או אחר של הפנים, וגם ירידה משמעותית במשקל מובילה לעתים למראה כחוש שאינו מחמיא לפנים.

בין אם הסיבה היא השנים שחורצות בעור הפנים סימנים לא רצויים ובין אם הסיבה היא דיאטה מוצלחת (וכמובן שמומלץ לא לוותר על ירידה במשקל רק בגלל החשש לאובדן תאי שומן רבים בפנים), הפתרון הוא הזרקת חומרי מילוי ובפרט כדאי להכיר את החומצה ההיאלרונית ולנצל את שלל יתרונותיה.

הכירו את הבוסטרים לשנת 2024: CELLBOOSTER

CellBooster - חומצה היאלורנית מתקדמת

סדרת הבוסטרים מבוססת על חומצה היאלורונית מיוצבת לא מצולבת עם מרכיבים נוספים (תלוי ומותאם פר אינדיקציה) ללא מייצבים כימיים!

  • הבוסטר מורכב מחומצת אמינו וחומצה היאלרונית – משמע חומרים פעילים
  • הטיפול מחייה את התאים המתים משפר את איכות העור ומחזיק כחצי שנה.
  • מאפשר פירוק מושהה של החומצה ההיאלורונית ומבטיח אפקט ארוך טווח.
  • מאושר – ה- CEו -משרד הבריאות הישראלי.

אופן הטיפול: מספר דקירות קטנות.

ניתן לרכוש סדרה של 3 טיפולים (כל שבועיים מבצעים טיפול).

למי הטיפול מתאים? מתאים לכל גיל, מתאים בשילוב מכשור וגם בשילוב הזרקות.

אזורי טיפול מחולקים לפי סוג ה- CELLBOOSTER:

CELLBOOSTER – LIFT

מזין רקמות ונותן בוסט של לחות לעור. הטיפול מעודד ייצור קולגן, מפחית מראה עור נפול, ממצק את הדרמיס, מעניק לחות עמוקה ומשפר את זרימת הדם. מחליק קמטים ומשפר את גמישות העור.

CELLBOOSTER – SHAPE

ממיס מצבורי שומן, מפחית מצבורי שומן תת עורי. משקם את מבנה העור ומפחית נפיחות וצלוליט. בנוסף הטיפול משפר את זרימת הדם ומפחית בצקות.

CELLBOOSTER – GLOW

משפר את גוון העור, מסייע בפיגמנטציה (טוב למילוי מתחת לעיניים ושיפור פיגמנטציה, מכיל חומר שמסייע בהבהרה, מפחית היפרפיגמנטציה, משפר את גוון העור, משיב לחות לעומק הרקמה ואת החיוניות לעור תוך שיפור מערכת ההגנה הטבעית של העור.

CELLBOOSTER – HAIR – מחזק את מבנה השערה, מונע נשירה והלבנה של השערה. נוסחה ייעודית לחיזוק זקיקי השיער, שיפור צמיחת שיער וזרימת הדם לאזור. משקם את מבנה עור הקרקפת והשיער.

CELLBOOSTER – HAIR

מחזק את מבנה השערה, מונע נשירה והלבנה של השערה. נוסחה ייעודית לחיזוק זקיקי השיער, שיפור צמיחת שיער וזרימת הדם לאזור. משקם את מבנה עור הקרקפת והשיער.

אתם שואלים ד״ר מוני עונה

חומצה היאלרונית (Hyaluronic Acid) נמצאת באופן טבעי בפנים של כל אחד ואחת מאתנו. בסך הכל יש בגוף שלנו כ-15 גרם של חומצה זו, ומתוכם כשליש פחות או יותר מתפרק ונוצר מחדש כל העת. לחומצה ההיאלרונית תפקידים רבי חשיבות, ובעיקר היא אחראית על שימור הנפח של הרקמות וזאת בזכות היכולת שלה לספוח מים ולמנוע בריחת לחות.

עם השנים פוחתת יכולת הייצור העצמית של החומצה ההיאלרונית והכמות שלה בגוף הופכת קטנה יותר ויותר, ועל כן הרקמות בפנים מאבדות נפח. בנוסף עור הפנים מאבד לחות והופך יבש, והתוצאה היא חזות פחות חיונית, רפויה משהו ומבוגרת יתר על המידה.

הזרקת חומצה היאלרונית לפנים מחזירה לעור הפנים את הנפח המחמיא יותר שאפיין אותו בעבר וכן מסייעת לו לשמור על רמת לחות יותר גבוהה, שגם לה תרומה למראה הקורן והחיוני.

חומצה היאלרונית מתאימה במיוחד למילוי לחיים שקועות. כמו כן מאפשר חומר זה עיצוב שפתיים מדויק ומחמיא.

עיצוב קו לחיים מחדש בעזרת חומצה היאלרונית מקנה לפנים באופן כללי מראה עגול יותר ועל כן גם רענן יותר ובריא יותר. מעבר לתוספת הנפח החיונית למרכז הפנים, הזריקה עצמה מובילה למתיחה של עור הפנים כלפי מעלה – מתיחה קלה אמנם, אבל בעלת השפעה בלתי מבוטלת על כל המחצית התחתונה של הפנים.

עיבוי שפתיים משפר אף הוא במידה משמעותית את המראה של כלל הפנים, וזאת עקב היותן של השפתיים איבר מרכזי שמושך אליו תשומת לב רבה. כדאי לדעת שעם השנים נפח השפתיים קטן וכתוצאה מכך עלולה גם להיווצר א-סימטריה לא מחמיאה בין השפה העליונה לזו התחתונה – טיפול מילוי נפחים עם חומצה היאלרונית מתקן אותה ומבטיח שפתיים בעלות נוכחות מובהקת.

חומצה היאלרונית נספגת בעור הפנים שלנו במהירות רבה, ועל כן תוצאות מילוי נפחים בשיטה זו באות לידי ביטוי תוך זמן קצר יחסית.

השפעה נוספת של הזרקת חומצה היאלרונית לפנים היא עידוד הגוף לייצר כמויות גדולות יותר של אלסטין וקולגן, שני חלבונים שהשפעתם על עור הפנים חיובית ובפרט הם מובילים למיצוק העור וליצירת מרקם חלק יותר. תוצאות השפעה מיטיבה זו באות לידי ביטוי תוך מספר שבועות עד מספר חודשים ומשלימות את השינוי המידי בזכות תוספת הנפח.

אמנם החומר המוזרק לפנים הינו חומצה היאלרונית סינתטית, אולם מאחר שמדובר בחומר שנמצא באופן טבעי בגוף האדם לא רק שספיגתו מהירה מאוד ואפקטיבית להפליא, אלא שהיא גם בטוחה לחלוטין.

תופעת הלוואי האפשרית העיקרית היא אדמומיות קלה באזורים שאליהם הוזרק החומר, וייתכנו שטפי דם קטנים בפנים – אולם גם האדמומיות וגם שטפי הדם נעלמים מעצמם במרבית המקרים תוך זמן קצר, ובכל מקרה החזרה לשגרה מלאה לאחר מילוי נפחים עם חומצה היאלרונית הינה מידית.

טווח הזמן שבו הזרקת חומצה היאלרונית משמרת נפח מרשים יותר בפנים הוא כשנה. לאחר מכן ניתן לעבור שוב את הטיפול, כאמור פשוט למדי ונטול תופעות הלוואי, כשנקודת המוצא טובה יותר ובהתאם גם תוצאות הטיפול המשמר והמחדש מרשימות יותר.

מילוי נפחים אצל ד"ר מוני פרידמן

ד"ר מוני פרידמן צבר ניסיון רב במילוי נפחים בעזרת חומצה היאלרונית. ניסיון רחב היקף זה מאפשר לו להבטיח לכל מטופל ולכל מטופלת לא רק הצערת עור פנים אפקטיבית אלא גם את המראה המחמיא ביותר בהתאם לנתונים הספציפיים שלהם – להבטיח וכמובן גם לקיים, בזכות המיומנות הגבוהה בביצוע טיפול אסתטי זה.

במרפאתו של ד"ר פרידמן עושים במלאכה צוות מקצועי ביותר אשר מעניק שירות אישי לכל מטופל ומטופלת. בין השאר ניתן ליהנות מטיפולי בוטוקס במצח, מתיחת עור בשיטת החוטים, ניתוחי אף ועוד.

מטופלים מספרים

לוגו ד"ר מוני פרידמן

לתיאום פגישת ייעוץ
אישית עם ד״ר פרידמן
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

או

אולי יעניין אותך גם | טיפולים נוספים

טיפולים מתקדמים להמסת שומן
אישה וידי רופאים עם מזרקים
תמונה של אישה באפור