המדריך המלא לניתוח מתיחת פנים

הזמן משפיע על כולנו. בפנים השינויים באים לידי ביטוי בעור דק יותר, בהידלדלות של שכבת השומן שמתחת לעור ובעיקר בהתרופפות של הרצועות שמחזיקות את רקמות עור הפנים. התוצאה: העור צונח כלפי מטה ומתקבל מראה שמוט שמשדר עייפות, זיקנה ואפילו מובסות מסוימת. אפשר להרים ידיים ולקבל את המציאות החדשה – ואפשר לשנות אותה, בדרכים שונות ובפרט באמצעות ניתוח מתיחת פנים. אופציות נוספות הן מתיחת פנים בחוטים ופיסול פנים .אילו תהליכים שעשוים לחולל תמורות משמעותיות לטובה. בעמוד זה תוכלו לקרוא על כל האפשרויות וכך לדעת איזו מהן המתאימה ביותר עבורכם.

ניתוח הרמת פנים

ניתוח מתיחת פנים הוא הליך כירורגי שבמסגרתו מורמות רקמות העור הנפולות וניתן מענה גם לעודפי עור ושומן מיותר אם ישנם כאלה. ניתן לבחור בין מתיחה מלאה שכוללת טיפול בכל חלקי הפנים לבין מיני מתיחה, או מתיחה חלקית – הליך פשוט יותר שמתמקד רק בחלק התחתון של הפנים. בדרך כלל מתיחת הפנים בניתוח כוללת גם את הצוואר, איבר שמזדקן אף מהר יותר מהפנים.

היתרון הבולט של אופציית הניתוח הוא השינוי המאוד משמעותי – כירורג פלסטי מיומן עשוי להעניק למנותחים מראה צעיר יותר בעשור שלם! בנוסף, התוצאות המרשימות מחזיקות מעמד שנים רבות, ובפרט אם מקפידים על אורח חיים בריא.

לצד היתרונות שהופכים את ניתוח המתיחה למבוקש מאוד, יש גם מחיר שחשוב לקחת בחשבון: גם עלות כלכלית גבוהה יחסית וגם צורך בתקופת החלמה של כשבועיים. במהלך פרק זמן זה הפנים נפוחים וכמו כן ישנם דימומים תת עוריים ובחלק מהמקרים גם אובדן תחושה באזורים מסוימים. את הכאב ניתן לפוגג באמצעות משככים. 

אלמנט נוסף שמשפיע על ההחלטה האם לעבור ניתוח מתיחת פנים הוא הצלקות: מאחר שמבוצעת פעולת חיתוך, ישנה באופן טבעי גם צלקת, ומאחר שלא ניתן לדעת בוודאות מראש כיצד יגיב הגוף להליך הכירורגי, אין דרך להבטיח שהצלקת לא תורגש. יחד עם זאת מנתח פלסטי מנוסה יבצע את הניתוח כך שהצלקת תהיה נסתרת וברוב המקרים עם הזמן היא הולכת ומיטשטשת.

מתיחת פנים בחוטים

דרך נוספת להחזיר רקמות עור שצנחו למקומן הטבעי, וכך להשיב את המראה החיוני והמחמיא, היא בעזרת חוטים מיוחדים.

הרמת פנים בחוטים היא טיפול קל יותר בהשוואה להליך הכירורגי המלא. החוטים – Silhouette Soft – מוחדרים לנקודות בפנים שנבחרו בקפידה, כך שרקמות העור שצנחו ייתפסו בהן ויימשכו כלפי מעלה. החוטים עצמם נמסים עם הזמן ובאופן כללי מדובר בטיפול עם מעט מאוד תופעות לוואי וזמן החלמה קצר יחסית (4-5 ימים).

רווח נוסף של מתיחת פנים עם חוטים הוא מיצוק עור הפנים. עצם החדרת החוטים גורם לגוף של המטופל/ת להגביר את היקף הייצור של שני חלבונים חיוניים, קולגן ואלסטין, ואלה מביאים לבנייתן של רקמות עור חדשות, חלקות ומוצקות.

החיסרון של מתיחה בחוטים בהשוואה לניתוח הוא שהתוצאות מחזיקות מעמד זמן קצר יותר, אם כי הקפדה על תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית מתאימה יסייעו לשמר את המראה הצעיר והמרשים.

איך לבחור את ההליך המתאים לכם ביותר?

המפתח להתאמה אופטימלית של ההליך – מתיחת פנים מלאה, מתיחת פנים חלקית או הרמת פנים בחוטים – הוא בחירה נכונה של איש מקצוע מיומן ומנוסה שידע להמליץ לכל מטופל ומטופלת על האופציה האופטימלית עבורם, בהתאם למצב הפנים ולמאפיינים נוספים, וכמובן גם לבצע את הפעולה הנבחרת באופן אופטימלי.

לתיאום פגישת ייעוץ אישית עם ד״ר פרידמן
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

אהבתם? שתפו את החברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email