מניעת קמטים: כיצד שומרים על מראה פנים צעיר וחלק?

האם ניתן להיפטר מקמטי הזקנה? האם ישנם סיכונים בהליכים טיפוליים אלו? מה היא השיטה הנכונה ביותר להעלים קמטים? האם הליך רפואי זה נכון לכל אחד?

אחת הבעיות אשר ממנה כנראה לא ניתן להתחמק היא ההזדקנות הטבעית של כל אחד ואחת. אולם כיום השיטות לטובת מניעת קמטים מאפשרות להעניק לכל אחת ואחד מראה צעיר וחלק יותר. בעולם תקשורתי כמו שנהוג בעולמנו למראה הפנים בפרט ולמראה הכללי בכלל יש השפעה רבה על הרבה מאוד תחומים ועל כן ניתן כיום בפעולה רפואית אסתטית פשוטה ביותר להעלים את קמטי הזקנה ולהרגיש הרבה יותר טוב.

אז איך זה מתבצע?

לאורך השנים שרירי הפנים מכווצים את עור הפנים ומרפים אותו, בגילאים צעירים יותר עור הפנים אלסטי יותר ומאפשר לעור להישאר חלק. עם הזדקנות העור אותם קמטי הבעה או קמטי זעף המוכרים מאזורים שונים של הפנים נשארים ומקנים את מראה עור הפנים המקומט.

מניעת קמטים מתאפשרת על ידי הזרקת חומר הנקרא בוטולוניום טוקסין אשר מנטרל את פעולת השרירים באותו אזור בו אנו רוצים למנוע את קימוט העור. נטרול פעולת השרירים למעשה מונעת כל פעולת כיווץ ובכך העור נשאר מתוח.

כמו כן ישנן שיטות נוספות ופופולאריות כמו שימוש בחוטים נספגים לטובת מניעת קמטים ועוד. חשוב לציין כי לפני כל הליך כזה או אחר יאובחן המטופל על מנת לקבל את האישור לביצוע ההליך.

טיפולי קמטים במצח? האם זה מסוכן?

כאמור טיפולי האסתטיקה נכונים גם לגברים וגם לנשים. בעזרת הטכנולוגיה והרפואה המתקדמת ניתן כיום לבצע הליכים אסתטיים ללא הרדמה. כמו כן כל אותם הטיפולים אינם דורשים אשפוז. מרפאות אסתטיקה במרכז ובכל מקום אחר בארץ ובעולם מבצעות הליכים אלו באלפי מטופלים מרוצים ללא תופעות לוואי, למעט דימומים קלים אשר ניתן לטשטשם על ידי איפור.

קמטים בפנים? מרפאתו של ד"ר פרידמן למענכם!

ניתן לקבל את הייעוץ המקצועי ביותר לטובת ביצוע הליכים אסתטיים רפואיים כאלה ואחרים. במרפאתו של ד"ר פרידמן עושים במלאכה צוות מקצועי אשר מעניק למטופלים הרבים יחס ושירות מעולה לאורך כל הדרך.

לתיאום פגישת ייעוץ אישית עם ד״ר פרידמן
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

אהבתם? שתפו את החברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email