טיפול בלייזר

העור הוא השכבה החיצונית שעוטפת כמעט את כל הגוף שלנו. ככזה, הוא חשוף באזורים שונים כמעט באופן תמידי לסכנות שיכולות לפגום בו כמו פציעות שהופכות לצלקות, קרני השמש החזקות ועוד. במרפאה של ד"ר פרידמן, קיימות שיטות טיפול מתקדמות וחדשניות שיכולות לפתור מגוון רחב של בעיות עוריות, כאשר השחקן המרכזי בטיפולים אלו הוא ללא ספק הלייזר, הוא כלכך מדוייק שבעשור האחרון שינה לחלוטין את כללי המשחק.

לפני ואחרי טיפול בלייזר

באילו בעיות עוריות אנו מטפלים בלייזר אצלנו במרפאה?

הטכנולוגיה העולמית שועטת קדימה כמעט בכל תחום ותחום. אחד התחומים שהכי נהנים מהתקדמותה המטאורית של הטכנולוגיה ופיתוח שיטות מתקדמות הוא תחום הטיפולים האסתטיים.

בעבר, בשביל להתמודד עם בעיות עוריות שונות מהן העור שלנו סבל מסיבות שונות, היה עלינו לנסות שיטות טיפוליות שונות ואגרסיביות כמו קילוף העור או פילינג. אך כיום תודות לקדמה, ישנם טיפולי לייזר פורצי דרך שיכולים לטפל במגוון רחב יותר של בעיות, להשיג תוצאות טובות יותר בכך שהלייזר מדוייק לנקודות שמפריעות לנו והוא מתאים לכל הגוף, הוא יודע לטפל ברוב המקרים ללא זמן החלמה כלל,הטיפול יעשה תחת אלחוש מקומי בלבד וללא צורך בניתוח.

הנה כמה מהבעיות העוריות המרכזיות בהן טיפולי לייזר במרפאה של ד"ר מוני פרידמן יכולים לטפל:

  • כתמים על העור
  • צלקות
  • קמטים
  • שיפור איכות העור
  • הסרת נגעים וסרחי עור, נקודות חן
  • סימני מתיחה
  • רוזצאה
  • נזקי שמש
  • פיגמנטציה היפר-פיגמנטציה פיגמנטציה הורמונלית
  • עיגולי פנדה – כהות באזור העיניים

ועוד.

איזה סוגים של טיפולי לייזר מתקדמים מבצע ד"ר פרידמן במרפאה?

ישנם מספר סוגים שונים של מכשירי טיפול בלייזר, אשר פועלים בצורה מעט שונה וכן מיועדים לטפל בבעיות עוריות שונות באזורים שונים בגוף.

הנה כמה מסוגי טיפולי הלייזר המתקדמים ביותר:

לייזר CO2: 

לייזר המאפשר לטפל בנזקים עוריים שטחיים ועמוקים, על ידי הסרת שכבות העור העליונות. טיפול זה משמש בעיקר להסרת נגעים שונים מהעור ולשיפור מראה צלקות, כתמים וקמטים

1540 Fractional non ablative laser:

טיפולי לייזר אלו מתאפיינים בכך שאינם פוצעים את שכבת העור העליונה, אלא בונים את הרקמות ומשפרים את איכות העור באורח פלא. בנוסף, טיפולי לייזר אלה יעילים גם בטשטוש ושיפור של צלקות, סימני מתיחה ועוד.

IPL:

שיטה זו בנויה על טכנולוגיית הבזקי אור אשר מטרתה לטפל בעיקר בנזקי שמש או היפר-פיגמנטציה, כמו גם ברוזצאה ובבעיות עוריות שונות נוספות. טיפולים אלו מתאפיינים בזמן הקצר שלהם, בחוסר הכאב וביעילות הגדולה שלהם. מומלץ לשלב בטיפול קרמים מדכאי מלנין ומסנני הגנה.

Pulsed dye laser- PDL:

טיפול לייזר אשר מטרתו העיקרית הינה הפחתת אדמומיות אשר נובעת מכלי הדם. הטיפול יעיל מאוד גם בשיפור מראה צלקות, טיפול בבעיות עוריות כגון רוזצאה, פיגמנטציה הורמונלית ועוד. הטיפול הינו קצר מאוד באופן יחסי, לא מלווה בכאבים או תופעות לוואי ומגיע לרוב לתוצאות מעולות ויעילות.​

מה הן היתרונות שבטיפול בלייזר?

טיפול בלייזר הוא כאמור המילה האחרונה בתחום טיפולי האסתטיקה, הטכנולוגיה החדישה עושה פלאים לעור ובעזרתה ניתן להגיע לתוצאות נפלאות. אך מעבר לתוצאות, ישנם כמה יתרונות נוספים לטיפול בלייזר.

למשל, הטיפולים הינם קצרים ולא מלווים בכאב, ככה שלרוב ניתן לעשות אותם "בהפסקת צהריים" ולחזור לאחר התאוששות קלה לעבודה. הם גם לא גוררים תופעות לוואי, לא מצריכים ניתוחים או התערבויות פולשניות ובנוסף, לא תהיה צורך בהרדמה אלא לרוב באלחוש מקומי בלבד.

המקום המקצועי והמתקדם ביותר לטיפולי לייזר

מרפאתו של ד"ר מוני פרידמן מצוידת בטכנולוגיות הלייזר והאור המתקדמות ביותר על מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. במרפאה של ד"ר מוני פרידמן הטיפולים הינם בטוחים ומותאמים לכל מטופל או מטופלת בהתאם לסוג העור, גוון העור והבעיה העורית. בנוסף, ניתן לבצע את הטיפולים בכל חלקי הגוף.

מטופלים מספרים

לוגו ד"ר מוני פרידמן

לתיאום פגישת ייעוץ
אישית עם ד״ר פרידמן
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

או

אולי יעניין אותך גם | טיפולים נוספים

טיפולים מתקדמים להמסת שומן
אישה וידי רופאים עם מזרקים
תמונה של אישה באפור