החיוך המושלם - אישה מחייכת

החיוך המושלם

חיוך יכול להיות כרטיס הביקור הטוב ביותר של כל אחד, וככזה, אם את לא בטוחה ולא מרגישה בנוח עם החיוך שלך, זה יכול להשפיע לרעה על מגוון גורמים, כולל הביטחון העצמי שלך.

ניתן להזריק כמויות קטנות מאוד של חומר מילוי ובעזרתם להחליק את הקווים הללו ולשנות את המראה שלהם. זה יכול לעלות לך את הביטחון לחייך חיוך רחב.

איך אפשר להשתמש בחומרי מילוי כדי ליצור את החיוך המושלם?

ניתן להשתמש בחומרי מילוי למספר מטרות שונות ויעילות. אז מהן אפשרויות מילוי שיכולות לעזור לך? ובכן, יש כמה, כולל:

עיבוי השפתיים
חומרי מילוי נזולביאליים – קפלי אף-שפתי, קפלי החיוך

עיצוב סנטר ולסת
מילוי של הקמטוטים העדינים מעל לשפה העליונה

בחירת מילוי שפתיים לחיוך המושלם יכולה להיות אופציה מצוינת. ניתן להזריק חומרי מילוי שפתיים ישירות לרקמת השפתיים למספר מטרות שונות, כולל:

  • הוספת נפח לשפתיים- כדי להגביר את השפתיים ולהגדיל את הנפח הכללי, מילוי שפתיים הוא הפתרון מספר אחת.
  • איזון אסימטריה- ניתן להשתמש בחומרי מילוי שפתיים ביעילות כדי להגביר נפח באזור קטן אחד כדי לאזן חוסר שלמות או אסימטריה של השפתיים.
  • שיפור הגדרת השפתיים- ניתן למרוח מילוי שפתיים גם כדי לשפר את הגדרת השפתיים ולשפר את מראה השפתיים הכללי.

מילוי שפתיים יכול לשנות את הצורה והמבנה של השפתיים, בהתאם לדרישות האישיות שלך ולצורת הפנים שלך, כדי להשיג את התוצאות הנכונות!

עיצוב שפתיים - תמונות לאחר הטיפול

אז מהן דרכי הטיפול ?

הזרקת חומצה היאלורונית

במהלך הזרקה יתבצעו מספר דקירות באיזור השפתיים . בתום פעולת ההזרקה ד"ר מוני ימולל את השפתיים ויעצב את החומר שהוזרק כדי להמנע מגושים לא רצויים. יתכן ויופיע שטף דם ובכל מקרה השפתיים יהיו נפוחות באיזור ההזרקה כתוצאה מהדקירות ולא רק מהחומר שהוחדר. נפיחות זו תחלוף כעבור מספר ימים. בחומר שהוזרק יש לידוקאין שהוא חומר של הרדמה מקומית. איזור השפתיים יורגש רדום כמו לאחר טיפול אצל רופא שיניים למשך 3 שעות לערך.

הזרקת בוטוקס

הבוטוקס מוזרק לשרירים ההיפר-אקטיביים של השפה העליונה, ובכך גורם להפחתה בתנועת השפה כלפי מעלה ולחיוך עם פחות תצוגה של החניכיים. בוטוקס מוזרק בדרך כלל בשלושת שרירי מעליות השפתיים המתכנסים בצד הרוחבי של העלה של במהלך הזרקה יתבצעו מספר דקירות באיזורים השונים , ניתן לטפל בעזרת הבוטוקס גם בסנטר "עור תפוז" – כאשר הסנטר  נסוג או קטן מדי ועלול להשפיע מאוד על מראה הפנים ובעיקר על הפרופיל. נכון הדבר גם לגבי סנטר בולט ומחודד מדי. לעיתים, אנו נתקלים בתופעה שבעת הדיבור מופיעים קמטוטים באזור הסנטר. 

שאלות נפוצות

הזרקתי בוטוליניום טוקסין לחיוך חושף חניכיים והתוצאה לא סימטרית מה עושים?
בדרך כלל כדאי להמתין שבועיים לפני שמקבלים תוצאה סופית. לאחר שבועיים יש ביקורת בה ד"ר מבצע מספר שיפורים. חלק מהשיפורים הוא הגעה לסימטריה של החיוך.

הזרקתי בוטוליניום טוקסין לסנטר וכעת הסנטר שלי "נתקע", מה עושים?
בתקופה של התחלת העבודה של הטוקסין יש שינויים בתנועת הסנטר ולעיתים ישנה תחושה שהסנטר נתקע או מקבל צורה מוזרה לכמה דקות. מצב זה הינו טבעי לגמרי לאחר ההזרקה לאיזור. לאחר מספר ימים הרעלן ישיג את תוצאתו הסופית ואז לא תהיה תחושה כזו.

בחני את עצמך: האם פרוצדורת "החיוך המושלם" מתאימה לך?

  • האם השפתיים שלך מתרוקנות במהלך חיוך?
  • האם השפה התחתונה שלך עולה באופן עקום בדיבור?
  • האם הסנטר שלך זז כשאת מדברת?
  • האם בחיוך רואים את החניכיים שלך?
  • האם תנועת השפתיים שלך אלא סימטרית או אחידה?

מטופלים מספרים

לוגו ד"ר מוני פרידמן

לתיאום פגישת ייעוץ
אישית עם ד״ר פרידמן
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

או

אולי יעניין אותך גם | טיפולים נוספים

טיפולים מתקדמים להמסת שומן
אישה וידי רופאים עם מזרקים
תמונה של אישה באפור