טיפולים אצל מומחה לכירורגיה ואסתטיקה - ד"ר מוני פרידמן

הקליניקה לרפואה אסתטית של ד"ר מוני פרידמן

מה הם היתרונות של הקליניקה לרפואה אסתטית של ד"ר מוני פרידמן? אילו סוגי טיפולים ניתן לקבל במרפאה זו? האם טיפולים אסתטיים נכונים לכל אחד ואחת? האם ישנן תופעות לוואי לטיפולים אלו?

לאורך השנים הגוף עובר שינויים כאלה ואחרים. שינויים אלו הן תוצאה של אורך חיים כזה או אחר או של תלאות החיים אשר אינן פוסחות על אף אחד. אולם עם זאת הרפואה המודרנית מאפשרת לכל אחד ואחת להעלים את קמטי הזקנה ולהעניק לפנים את הברק של שנות הנעורים. כל מה שנדרש הוא לפנות אל מומחה לכירורגיה על מנת לקבל את ההכוונה והייעוץ לטובת טיפול אסתטי המתאים ביותר.

אחת הבעיות המרכזיות ממנה סובלים בני האדם באשר הם, אשר מצריכות את התערבותו של מומחה לכירורגיה, היא ההזדקנות הטבעית של העור. הקמטים הנוצרים על עור הפנים הם תוצאה של שנים רבות של כיווץ העור כתוצאה מפעולתם של שרירי הפנים, פעולת הכיווץ ההרפיה של העור גורמת למעשה לאותם חריצים בעור ומעידים על הגיל המתקדם.

כמו כן לאורך השנים עור הפנים והגוף נחשף לשינויי מזג אוויר, תרופות ומחלות שונות, הריונות ובעיות הורמונאליות ועוד כהנה וכהנה גורמים המשפיעים על מראה העור. מומחה לכירורגיה העוסק ברפואה אסתטית ידע העניק לכל מטופל את הפתרונות הנכונים ביותר על מנת להפוך את העור המקומט והמוכתם לעור בריא יותר, חלק יותר ונקי יותר מכתמים. שיטת העבודה המקובלות כיום אינם גורמות לתופעות לוואי וכמו כן הליכים אלו אינם נחשבים כמסוכנים.

כירורג מומחה במרכז? איך מתבצע ההליך הטיפולי?

ראשית כל יש צורך לקבל את האבחון המדויק של אותו מומחה לטיפולים אסתטיים. לאחר האבחון יציע לרופא המטפל מגוון אפשרויות טיפוליות בהתאם לצורך. לרוב טיפולי האסתטיקה אשר מטרתם היא להעלים קמטים ולמתוח את העור אינם דורשים הרדמה מלאה או אשפוז.

מחפשים כירורג מומחה בתל אביב? רק ד"ר פרידמן!

אין ספק כי לניסיון ולידע הרב שנרכש עם השנים אין תחליף. שירותיו של רופא כירורג במרכז, ד"ר מוני פרידמן, כוללים בין השאר טיפולים אסתטיים לטובת העלמת נקודות חן, טיפולי עיצוב האף, טיפולי לייזר שונים ועוד.

לתיאום פגישת ייעוץ אישית עם ד״ר פרידמן
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

אהבתם? שתפו את החברים