הזעה בבית השחי – המדריך מלא

טיפול בכתמי עור

מדוע נוצרים אותם כתמים מעיקים בעור? האם לתהליך הסרת אותם כתמי עור יש תופעות לוואי מיוחדות? האם טיפול בכתמי העור דורש אשפוז? מה היא הדרך הנכונה ביותר לאתר את הרופא המומחה לרפואה אסתטית?

גוף האדם עובר שינויים כאלה ואחרים לאורך השנים. שינויים אלו הן לעיתים תוצאה ישירה של הזדקנות הגוף והעור ולעיתים אלו שינויים הנגרמים בשל סיבות שונות כמו: מחלות, שימוש ובתרופות, חשיפה למזג אוויר קיצוני לאורך זמן, בעיות הורמונאליות,עישון, תזונה לא נכונה, גנטיקה ועוד. שינויים ותופעות אלו יכולות להופיע בצורת כתמים על עור הפנים והגוף, קמטים, נקודות חן, שומות וכולי.

טיפול בכתמי עור נעשה כיום בעזרת שיטות שונות ומגוונות וכמו כן בעזרת מכשור מתקדם ביותר כמו השימוש במשיר הלייזר לטובת הסרת אותם הכתמים, נקודות החן ועוד. כאמור העלמת כתמי עור בלייזר מאפשרת את סיומו המהיר של התהליך ללא תופעות לוואי כאלה או אחרות. לעיתים תופיע אדמומיות או שטפי דם מזעריים שנעלמים תוך מספר ימים.

טיפול בכתמי עור נכון כאמור לכל אחד ואחת וכמו כן בכל גיל. ישנם מקרים רבים בהם אותו כתם על העור נמצא במקום בולט ביותר כמו הפנים או אזורים חשופים אחרים וגורם לעוגמת נפש. טיפול בכתמי עור והעלמתם יכול בהחלט לסייע לחיזוק הביטחון העצמי. חשוב לדעת כי לפני כל טיפול מכל סוג שהוא יש לעבור בדיקה מקיפה ומדוקדקת על מנת לאבחן ולאשר את ביצוע ההליך הרפואי.

הסרת כתמי עור בלייזר? איך בוחרים את המרפאה הנכונה ביותר עבורכם?

כאמור טיפול כזה או אחר בעור דורש את הטובים ביותר לטובת הבטחת הטיפול המוצלח ביותר. אין להתפשר על פחות מהטובים והמומחים ביותר לתחום זה. ד"ר מוני פרידמן השתלם בשנת 2008 אצל פרופסור הירש הנחשב למומחה גדול בתחום כירורגיית כלי דם. כמו כן ד"ר פרידמן התמחה בכירורגיה כללית בבית חולים אסף הרופא.

הורדת כתמי עור בלייזר? הקליניקה של ד"ר פרידמן לשירותכם!

הצוות המקצועי של המרפאה יעניק לכם את ההסברים המפורטים ביותר לגבי כל שלב בתהליך. מעקב צמוד לאורך כל הדרך, שירות אישי ומקצועי.

אולי יעניין אותך מידע נוסף על:

טיפול בהזעת יתר – מירה דריי

טיפול בנגעי עור

מתיחת פנים בעזרת חוטים

לתיאום פגישת ייעוץ אישית עם ד״ר פרידמן
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

אהבתם? שתפו את החברים