הזעה בבית השחי – המדריך מלא

טיפול בפיגמנטציה

מה היא המשמעות של טיפול בבעיות פיגמנטציה? איך בוחרים את סוג הטיפול הנכון ביותר עבורכם? האם ניתן להפטר מבעיות הפיגמנטציה לצמיתות? אילו סוגי טיפולים ניתן לרכוש במרפאה של ד"ר מוני פרידמן?

אחד הפחדים הגדולים ביותר של כל אחד ואחת היא מפגיעה כזו או אחרת ביופי העור. תופעה זו מטרידה על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בכתמים כאלה ואחרים על עור הפנים. לא פעם אנו עדים לרבים וטובים אשר נפגעו מסיבה כזו או אחרת באזורים בולטים בגוף כמו הפנים מה שגרם להם לירידה משמעותית בביטחון העצמי וביכולת לתקשר עם הסביבה.

טיפול בפיגמנטציה על ידי שימוש בלייזר היא ללא ספק הפתרון היעיל והנכון ביותר. חשוב מאוד לציין כי לפני הליך העלמת פיגמנטציה בלייזר כזה או אחר, יעבור המטופל סדרה של בדיקות על מנת לוודא כי הוא אכן מתאים לטיפול מסוג זה.

עוד חשוב לציין כי טיפול בפיגמנטציה במרפאתו של ד"ר מוני פרידמן הינו טיפול הנעשה בתנאים מעולים ונוחים מאוד למטופלים השונים. ניתן כאמור להשלים את הטיפול בבעיות הפיגמנטציה של העור במינימום מפגשים, כל מקרה נבחן לגופו ולעיתים יש צורך בטיפולי השלמה. כאמור ניתן לקבל את הייעוץ המקצועי ביותר וההכוונה הנכונה על ידי ד"ר מוני פרידמן.

טיפול בפיגמנטציה אינו נחשב להליך מסובך או כזה אשר יש עמו סיכונים מיותרים. לטיפול מסוג זה לרוב אין כל תופעות לוואי.

הסרת פיגמנטציה בלייזר? רק אצל ד"ר מוני פרידמן!

במרפאת של ד"ר מוני פרידמן עושים שימוש אך ורק בטכנולוגיה במתקדמת ביותר בעולם לטובת הליכים רפואיים. כמו כן במרפאת ד"ר פרידמן מקפידים על שירות אישי ביותר לכל מטופל, מעקב וביקורות על פי הצורך לאורך הטיפול ולאחריו. ד"ר פרידמן התמחה לכירורגיה כללית בבית חולים אסף הרופא וסיים את התמחות בשנת 2002.

הורדת פיגמנטציה בלייזר? אילו טיפולים במרפאתו של ד"ר פרידמן?

מבחר עשיר מאוד של סוגי טיפולים שונים המותאמים הן לגברים והן לנשים. טיפולי פנים, טיפולי עיצוב האף, העלמת קמטים בשיטות שונות כמו: חוטים נספגים וטיפולי בוטוקס. הסרת נקודות חן ועוד.

לתיאום פגישת ייעוץ אישית עם ד״ר פרידמן
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

אהבתם? שתפו את החברים