מה זה קוסמטיקה רפואית? כל מה שרציתם לדעת על טיפולי קוסמטיקה

מה היא אסתטיקה רפואית, וכיצד בוחרים מרפאת אסתטיקה?

מדוע חשובה עבורנו אסתטיקה רפואית? איך בוחרים את הרופא הטוב ביותר עבורנו? האם טיפולים אסתטיים מסוכנים? אילו טיפולים ניתן לרכוש במרפאות אסתטיקה בתל אביב?

אין ספק כי מה שנכון לידוענים רבים וכאלה הנוהגים להופיע בני ציבור רב, נכון היום עבור כולם. בעבר הלא כל כך רחוק הטיפולים האסתטיים היו נכונים וזמינים רק לעשירי תבל ולמפורסמים. בעשורים האחרונים ועם ההתפתחות הטכנולוגית, יותר ויותר מנתחים פונים לעסוק בתחום ייחודי זה בעיקר בשל העובדה כי טיפולים אלו הפכו להיות זמינים לכלום.

אסתטיקה רפואית יכולה בהחלט להשפיע השפעה רבה על תחומי חיים רבים ולאפשר חיים אנרגטיים ורעננים יותר. שיטות הטיפול השונות מסוגלות להעלים קמטים ולהעניק מראה צעיר הרבה יותר ורענן הרבה יותר על ידי הזרקה פשוטה ביותר של חומרים כמו: בוטולניום טוקסין המוכר יותר בשמו השני "בוטוקס".

כיום אסתטיקה רפואית מאפשרת את ביצוע ההליכים הרפואיים ללא הרדמה כלל וכלל. לרוב ניתן יהיה להזריק את החומר בצורה עדינה ומקצועית לאזורים הנדרשים ובכך לסיים את הטיפול. במקרים מסוימים יעשה הרופא שימוש בחומרי אלחוש מקומיים אשר השפעתם חולפת תוך פרק זמן קצר ביותר.

כמו כן חשוב מאוד לציין כי פעולת הזרקת הבוטוקס לאזורים כמו המצח מנטרל למעשה את פעולת השרירים באזור ובכך מונע את כיווץ העור. את התוצאות אותה פעולה ניתן לראות כבר אחרי מספר ימים בודדים.

מחפשים מרכזי אסתטיקה לגברים? ד"ר מוני פרידמן לשירותכם!

במרפאתו של ד"ר מוני פרידמן זוכים המטופלים ליחס מקצועי ואישי ביותר. שנים רבות של עשייה בתחום זה וכמו כן רקורד עשיר מאוד של הצלחות במגוון רחב מאוד של טיפולים אסתטיים. כמו כן לד"ר מוני פרידמן ישנם הרבה מאוד מטופלים מרוצים ונאמנים המגיעים מכל אזורי הארץ. ד"ר פרידמן נחשב למומחה בתחומו, את התמחותו סיים בשנת 2002.

מרפאות אסתטיקה במרכז? מה הם הטיפולים אותם ניתן לרכוש אצל ד"ר מוני פרידמן?

מגוון גדול מאוד של טיפולים כמו: טיפולי עיצוב האף, העלמת קמטים במצח, טיפול בעזרת חוטים נספגים, טיפול בבעיות פיגמנטציה ועוד. אחריות מלאה לשביעות רצון המטופלים.

אולי יעניין אותך מידע נוסף על:

טיפול בהזעת יתר – מירה דריי

הזרקת בוטוקס 

לתיאום פגישת ייעוץ אישית עם ד״ר פרידמן
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

אהבתם? שתפו את החברים