רפואה אסתטית

טיפול פנים בלייזר

מה היא הדרך היעילה ביותר לטפל בפנים? מה הם ההשלכות של טיפולי לייזר לפנים? האם כל אחד יכול לעבור טיפול פנים? האם לתהליך טיפול הפנים יש תופעות לוואי?

הפנים הם ללא שום צל של ספק כרטיס הביקור במשמעותי ביותר של כל אחד ואחת. פנים מעבירות מסר ושדר כזה או אחר לעולם. בזכות פנים נקיות ואסתטיות הרבה יותר קל לתקשר טוב יותר עם הסובבים אותנו בבית, בעבודה ובקרב הסביבה כולה. חשוב לדעת כי עור הפנים עובר שינויי לאורך השנים ועל כן מומלץ מאוד לתחזק אותו מפעם לפעם ועל פי הצורך בטיפול פנים איכותי ומועיל.

טיפול פנים בלייזר נחשב כבר לאורך כמה שנים כטיפול הנכון והטוב ביותר. טיפול הפנים מחדש את עור הפנים ומרענן אותו. רבים וטובים שמסיימים בהצלחה טיפול פנים בלייזר מעידים כי הם חשים צעירים יותר ואנרגטיים יותר.

מה עוד צריך לדעת על הטיפול בלייזר? טיפול זה נחשב כיום בעיני אנשי המקצוע כטיפול הבטוח ביותר. טיפול פנים בלייזר אינו משאיר סימנים וצלקות וכמו כן אין לו תופעות לוואי מיוחדות. כמו כן חשוב לדעת כי כל הליך טיפולי כזה או אחר מצריך את הטובים ביותר לעניין ועל כן אין להתפשר על הניסיון וידע  של ד"ר מוני פרידמן. טיפולי הפנים אינם מצריכים אשפוז.

לא עוד! כיום ניתן בעזרת טיפולים אסתטיים לפנים לשנות מן הקצה לקצה את ההרגשה האישית ולעצב מראה פנים יפה, רענן ובעיקר הרבה יותר צעיר. כל מה שנחוץ הוא רצון טוב ורופא מומחה לייעוץ מקצועי ואיכותי.

טיפולים אסתטיים לפנים כמו העלמת כתמים מיותרים או העלמת קמטים הפכו להיות בשנים האחרונות זמינים ונכונים לכל אחד. טיפולים אלו, בעיקר בזכות התפתחות המדע ושיטות העבודה, הינם טיפולים הנחשבים לקלים ביותר. טיפולים אלו כמו: הזרקת בוטולוניום טוקסין, אינם מצריכים את התערבותו של רופא מרדים ואינם מצריכים אשפוז כלל וכלל.

חשוב לציין כי טיפולים אסתטיים לפנים אינם נחלתן של הנשים בלבד, ישנם כיום הרבה מאוד גברים אשר עוברים טיפולים מסוג אלו לטובת שיפור המראה.

טיפולי לייזר במרכז? ד"ר מוני פרידמן לשירות המטופלים!

במרפאתו של ד"ר מוני פרידמן ניתן ליהנות משלל טיפולי הרפואה האסתטית ברמה גבוהה במיוחד. בקליניקה של ד"ר פרידמן יקבלו את פניכם צוות המרפאה אשר ינעים את זמנכם ויעניק את השירות האישי ביותר וכמו כן את השירות המקצועי ביותר. אחריות מלאה על כל סוגי הטיפולים, יחס אדיב ומסור לאורך כל הדרך, מעקב בזמן ולאחר גמר ההליך הרפואי. ייעוץ והכוונה לבחירת והתאמת הטיפולים המתאימים ביותר.

טיפולי לייזר בתל אביב? לא רק!

במרפאה של ד"ר מוני פרידמן ניתן ליהנות ממגוון טיפולי אסתטיקה רפואית כמו: טיפולים לעיצוב האף, טיפולי העלמת קמטים, טיפולים בבעיות פיגמנטציה, העלמת נקודות חן, טיפולים בחוטים נספגים ועוד. טיפולי מרפאת ד"ר פרידמן מותאמים לגברים ונשים.

לתיאום פגישת ייעוץ אישית עם ד״ר פרידמן
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

אהבתם? שתפו את החברים