רפואה אסתטית

שריפת כתמי עור

עור הגוף בכלל ועור הפנים בפרט הם ללא ספק אחד מכרטיסי הביקור החשובים ביותר של כל אחד ואחת. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בעור אשר חשוף לעיני כל. לא פעם מראה של עור מקומט או מוכתם עשוי לגרום לפגיעה בדימוי העצמי וכמו כן בביטחון העצמי של כל אחד ואחת. טיפול נכון ושיפור המראה האסתטי הן הדרך הבטוחה ביותר לשיפור מצב הרוח.

אילו נגעים ניתן להסיר בעזרת לייזר? מדוע נוצרים כתמים כאלו או אחרים על העור? מי הם הסובלים העיקריים מבעיה מטרידה זו? האם כל אחד יכול להיפטר מכתמי העור? מה היא השיטה המשתלמת ביותר להעלמת כתמים?

לאורך השנים קורות תופעות שונות ומגוונות אשר משנות לגמרי את מראה העור. תופעות אלו מוכרות ועל כן פותחו טכניקות שונות וסוגי טיפולים על מנת להחזיר לעור את הברק ואת המראה הצעיר. שריפת כתמי עור היא ללא ספק אחת השיטות המובילות והמתקדמות ביותר.

כאמור שריפת כתמי עור עשוייה להיות הפתרון לכתמים שנוצרו בשל אורח חיים לא בריא, חשיפת יתר לקרני השמש, שימוש בתרופות מסוגים שונים, מחלות עור וכולי. לפני ביצוע טיפול כמו שריפת כתמי עור יש להיוועץ עם הרופא המטפל על מנת לוודא את כשירות המטופל לעבור הליך רפואי כזה או אחר. חשוב לציין כי לרוב טיפולי האסתטיקה אינם מלווים בתופעות לוואי מיוחדות וכמו כן לרוב לא נדרש אשפוז להחלמה מהטיפול.

שריפת נקודות חן? אצל מי כדאי לעבור טיפול שכזה? אין ספק כי כל טיפול אסתטי כזה או אחר מצריך את טובי המומחים לעניין. ד"ר מוני פרידמן בעל ניסיון רב וכמו כן רקורד מרשים ביותר של עשייה. ד"ר מוני פרידמן הוא מומחה לכירורגיה אשר עשה את התמחותו בבית החולים אסף הרופא. שריפת נקודות חן ושאר הטיפולים תוך הקפדה על שירות אישי ומקצועי ביותר לאורך כל הדרך.

שריפת פיגמנטציה? טיפולים אשר ניתן לרכוש במרפאה של ד"ר מוני פרידמן כוללים כאמור מגוון עשיר מאוד של שירותים כמו: שריפת פיגמנטציה, העלמת שומן, מתיחת פנים על ידי חוטים, טיפולי בוטוקס, מילוי קמטים, עיצוב האף ועוד.

לתיאום פגישת ייעוץ אישית עם ד״ר פרידמן
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

אהבתם? שתפו את החברים