כל מה שאתם צריכים לדעת על ניתוחים אסתטיים

מה היא המשמעות של ניתוחי האסתטיקה? למי זה מיועד? איך בוחרים את הרופא הטוב ביותר עבורכם? האם ניתוחים אלו נחשבים למסוכנים? מה הן תופעות הלוואי של טיפולי האסתטיקה?

עבור רבים המילה ניתוח גורמת לאסוציאציות לא נעימות. אולם מסתבר כי בשנים האחרונות ובעשורים האחרונים ניתן לבצע הליכים המוגדרים כהליכים פולשניים הצורה קלה הרבה יותר וללא כל טראומות מיותרות. הטכנולוגיה ושיטות העבודה שהתפתחו עם השנים מאפשרים ניתוחים אסתטיים מתקדמים ביותר לטובת שיפור המראה ולהצערתו.

אין ספק כי העולם השתנה וכיום הרבה יותר אנשים מודעים לעצמם ומקפידים על מראה רענן יותר וצעיר יותר. לאורך השנים הגוף עובר שינויים כאלה ואחרים המצריכים ניתוחים אסתטיים על מנת לשפר את המראה. לאורך השנים האדם עובר מחלות ושינויים הורמונאליים (כתוצאה מהריונות ועוד סיבות), חשיפה לשמש ותנאי מזג אוויר קשים, תזונה לא נכונה, עישון וכולי. כל אלה ועוד משפיעים בצורה שלילית על העור וגורמים לקמטים ולכתמים כאלה ואחרים.

גם כיום ישנם ניתוחים אסתטיים המוגדרים מורכבים הרבה יותר אשר מצריכים הרדמה מלאה, אשפוז למשך מספר ימים וכמו כן ישנם תופעות לוואי שונות (כמו ניתוחי הגדלת חזה, אף ועוד). אולם כיום ניתן לבצע הליכים קלים יותר לטובת שיפור המראה האסתטי אשר אינם דורשים את כל ההליכים המורכבים הללו. טיפולי בוטוקס למשל, טיפולים אלו מעצבים ומותחים את העור על ידי הזרקת החומר בעזרת מחט עדינה ביותר, פעולה זו נעשית ללא כל התערבות של חומרי הרדמה כאלה או אחרים.

ניתוח אף פלסטי? איך בוחרים את המנתח שלכם?

ניתוחי אף וכמו כן שאר הפעולות הכירורגיות לטובת עיצוב מראה הפנים זו המומחיות והאומנות של ד"ר פרידמן. ד"ר פרידמן והצוות המקצועי יעשו את כל המאמצים על מנת להעניק את הטיפול האיכותי והמקצועי ביותר. לאורך השנים טיפל ד"ר מוני פרידמן במטופלים רבים אשר פקדו את מרפאתו מכל קצות הארץ.

ניתוח מתיחת פנים? מה הם הטיפולים אותם ניתן לרכוש אצל ד"ר פרידמן?

כאמור מגוון מרשים ביותר של טיפולים תחת קורת גג אחת. ניתוח אף לגברים, טיפול בהעלמת כתמים, טיפול בנקודות חן, טיפולי לייזר ועוד. אחריות, אמינות ומקצועיות.

לתיאום פגישת ייעוץ אישית עם ד״ר פרידמן
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

אהבתם? שתפו את החברים