מהן האלטרנטיבות למתיחת פנים?

מתיחת פנים היא ניתוח אפקטיבי מאוד שמוביל למראה צעיר למשך שנים רבות. יחד עם זאת הליך כירורגי, בהרדמה מלאה, לא מתאים לכל אחד ואחת. מסיבה זו פותחו אלטרנטיבות שונות לניתוח, וכדאי להכיר גם אותן. בפרט מומלץ להבין איך מתבצעת הצערת הפנים עם מכשיר TempSure, איך טכנולוגיות חדשניות מאפשרות לעצב קו לסת מרשים, איך מותחים פנים עם חוטים ועוד מספר שיטות – שכולן יפורטו בעמוד זה.

הצערת הפנים עם מכשיר TempSure

Tempsure הוא מכשיר משוכלל במיוחד שהפעולה שלו מבוססת על גלי רדיו. השימוש בגלים אלה אינו חדש, אבל רמת הדיוק הגבוהה מאוד של ה-Tempsure היא זו שמקנה לו יכולות גבוהות והופכת אותו לחלופה למתיחת פנים בניתוח.

טיפול הצערת פנים עם מכשיר זה גורם לגוף לייצר אלסטין וקולגן, אותם חלבונים שכאמור מובילים ליצירת רקמות עור הדוקות ומוצקות (כשהאלסטין תורם אלסטיות ואילו הקולגן מספק גמישות). המכשיר אפקטיבי מאוד לכל אזורי הפנים – מצח, צוואר, צידי האף, קו הלסת, אזור העפעפיים וגם הלחיים. טיפול ב-Tempsure לא כרוך בתקופת החלמה, ואורך דקות בודדות. בדרך כלל ההמלצה היא לסדרה של 6-8 מפגשים כדי להגיע לתוצאה אופטימלית.

עיצוב קו הלסת – FaceTite

טיפול שנשען על 2 טכנולוגיות מתקדמות ולכן מחזיק מעמד לא פחות מ-10 שנים!

השלב הראשון בטיפול, הוא הולכת אנרגיית גלי רדיו דרך צינוריות דקות אל תאי השומן בחלק התחתון של הפנים. בדרך זו, בפעולה אחת, השומן המיותר גם מומס וגם נשאב מיד החוצה מהפנים. השלב הבא הוא ייצור האלסטין והקולגן – פעולה הכרחית משום שקצב הייצור שלהם פוחת ככל שאנחנו מתבגרים ולכן עור הפנים הופך עם השנים לפחות גמיש, פחות חלק ופחות רך.

בנוסף, נעשה שימוש במכשיר שנקרא Morpheus8. גם המכשיר הזה משגר לפנים גלי רדיו, לשכבת העור החיצונית ביותר ו/או לזו שמתחתיה, ובכך משלים את השינוי המשמעותי לטובה. הטיפול כולו אורך בין חצי שעה לשעה, ואחריו ניתן לחזור לפעילות שגרתית באופן כמעט מידי.

שיטות נוספות לשיפור מראה הפנים והביטחון העצמי

 השיטות הנ"ל הן רק חלק מהמגוון הרחב של הטכניקות הטיפוליות הקיימות כיום. אופציות נוספות הן מיצוק עור הפנים והצוואר בעזרת לייזר, הזרקות של חומרי מילוי לאזורים שונים בפנים (כך למשל ניתן לפסל את האף גם בלי ניתוח וללא חתכים וצלקות, ובאופן דומה אפשר להעניק מראה חיוני יותר גם לאזורים אחרים ובפרט למלא שקעים מתחת לעיניים ולבטל לחיים שקועות שמשדרות חולי), ועוד.

המפתח ליצירת השינוי האופטימלי בפנים הוא התאמה מדויקת של שיטת הטיפול לכל מטופל או מטופלת – ולכן חשוב להגיע לכירורג מיומן, שיודע גם לאבחן את המצב הקיים, גם לזהות את הפעולות שיובילו לשדרוג מרבי ולמראה טבעי, וגם כמובן ליישם את הפתרון הנבחר בהצלחה.

לתיאום פגישת ייעוץ אישית עם ד״ר פרידמן
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

אהבתם? שתפו את החברים