טכנולוגיות ומכשירים מתקדמים להמסת שומן

המסת שומן בחום עם SculpSure

כשחושבים על עודפי שומן האסוציאציה הראשונה היא אורח חיים לא בריא ובפרט תזונה לא נכונה – אבל יש לא מעט נשים וגברים שמקפידים על תפריט מאוזן ואפילו מבצעים פעילות גופנית, ובכל זאת לא מצליחים להיפטר ממצבורי שומן נקודתיים מתסכלים. הפתרון, כמו עבור בעיות רבות, הוא טכנולוגיות חדשניות ומכשירים מתקדמים להמסת שומן. בפרט כדאי להכיר את ה-Sculpsure, את הטכנולוגיה להקפאת שומן שמובילה לסילוקו מהגוף, את ה-Stimsure וגם את האפשרות להמיס שומן באולטרסאונד.

איך ממיסים שומן מיותר בעזרת Sculpsure?

ה-Sculpsure הוא מכשיר משוכלל שמשגר אל האזור שיש בו שומנים מיותרים קרני לייזר באורכי גל מדויקים. אנרגיית החום הממוקדת גורמת להמסת תאי השומן התת עוריים וזאת מבלי להזיק לשכבת העור החיצונית. לפי מחקרים שונים, ניתן להיפטר בדרך זו מעד 24% מהשומן העודף באזורים כמו הירכיים, הבטן, הגב, הסנטר ועוד. היתרון העיקרי של שיטת המסת שומן זו הוא האפקטיביות הרבה, כשטיפול אורך פחות מחצי שעה (בדרך כלל נדרשים 2-3 מפגשים, עם מרווח של מספר שבועות ביניהם, כדי להגיע לתוצאות אופטימליות). בנוסף זמן ההתאוששות קצר מאוד כך שלמעשה אין פגיעה בשגרה. השינוי הינו לצמיתות שכן הגוף לא מייצר תאי שומן חדשים במקום אלה שנהרסו.

  מלא/י פרטים ונחזור אלייך


  המסת שומן בקור

  קריוליפוליזיס – כלומר המסת שומן באמצעות קור – זוכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות. גם לטכניקה זו יש מספר יתרונות והיא מצליחה להעלים שומנים מאזורים שונים בגוף, אולם הטיפול בה פחות נוח בהשוואה לטיפול עם Sculpsure.

  ראשית, הטיפול ממושך יותר – כשעה. שנית, הטמפרטורה הנמוכה מאוד שנדרשת כדי להרוס את תאי השומן גורמת לאזור המטופל "להירדם". בהתאם נדרש עיסוי לאותו אזור, ולפעמים ישנה תחושת כאב כתוצאה מכך. כמו כן ייתכנו תופעות לוואי כגון חוסר תחושה או דווקא רגישות יתר, גירוד וסימנים כחולים.

  מעולם הפיזיותרפיה לתחום חיטוב הגוף – StimSure

  המסת שומן בחום

  Stimsure הוא עוד מכשיר מתקדם ובמידה רבה אפילו מהפכני. הפעולה שלו מבוססת על ידע מתחום הפיזיותרפיה: באמצעות גירוי חשמלי של יחידות מוטוריות, שרירים רלוונטיים בגוף מתכווצים בקצב מהיר ובאופן אינטנסיבי – בדיוק כמו בזמן פעילות גופנית אינטנסיבית (הרמת משקולות, כפיפות בטן וכו').

  בהתאם גם התוצאה זהה לזו המושגת אחרי שגרת אימונים מאומצים, ובפרט ישנה ירידה של ממש באחוזי השומן באזור המטופל. הסיבה לכך היא שהגוף שורף שומנים מיותרים כדי לספק לעצמו את האנרגיה הנחוצה להפעלת השרירים (שמתבצעת ללא מאמץ מצד המטופל, אלא אך ורק על בסיס פעולתו של המכשיר).

  רווחים נוספים בזכות הטיפול שהוא אימון גופני בזמן שהמטופל שוכב בנחת על מיטת הטיפולים: חיטוב הגוף, עלייה במסת השריר, מיצוק העור, שיפור היציבה ועוד.

  המסת שומן באמצעות אולטרסאונד

  העיקרון הוא אותו עיקרון של המסת שומן עם מכשיר ה-Sculpsure: אנרגיית חום ממוקדת מאוד הורסת את תאי השומן העיקשים שלא מתפנים מהגוף גם כשמקפידים על תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית – ולאחר מכן מערכת הלימפה מסלקת אותם סופית.

  יחד עם זאת מכשיר ה-Sculpsure מצליח לייצר תוצאות טובות יותר בזכות הטכנולוגיה המתקדמת יותר. גם למכשיר ה-StimSure יתרונות משמעותיים, כך שמומלץ לבחור אחד משני טיפולים אלה, בהתאם למטרות המטופל או המטופלת.

  בכל מקרה חשוב לעבור טיפולים להמסת שומן אצל כירורג מיומן – גם כדי שהתוצאות תהיינה מיטביות, וגם כדי שהתהליך יהיה בטוח לחלוטין.

  אולי יעניין אותך גם