רקע שחור עם אישה מסתכלת הצידה

אודות ד״ר מוני פרידמן – MD | MHA

מומחה לכירורגיה כללית, בעל ניסיון רב בתחום הרפואה האסתטית

הכשרה:

1994-2002
התמחות בכירורגיה כללית, מרכז רפואי אסף הרופא

2007-2009
התמחות ברפואת חירום, מרכז רפואי אסף הרופא

2002-2007
מנתח בכיר במחלקה כירורגית א', מרכז רפואי אסף הרופא

2007
תואר מוסמך בניהול מערכות בריאות (MHAׂׂ) אוניברסיטת באר שבע

2008
כירורג במכבי שירותי בריאות, מרפאות עצמאיות באשדוד ורחובות

2009
רופא מבקר באוניברסיטת פיטסבורג במרפאת דליות

2021
רופא בכיר במכון ההיפרבארי ומנהל תא לחץ, מרכז רפואי אסף הרופא.

מזה כ- 8 שנים מעודד את החזון שלו, ומחזיק בקליניקת בוטיק פרטית בתחום הרפואה האסתטית בברודצקי 43 תל אביב. שם, הוא מעניק שירותים של טיפולי הזרקות, בוטוקס, הסרת נגעים בלייזר וכמובן דגל המרפאה – מכשור ייחודי ובלעדי לטיפולים אסתטיים ברמה המתקדמת והגבוהה בעולם.

 
ד"ר מוני פרידמן
מה זה קוסמטיקה רפואית? כל מה שרציתם לדעת על טיפולי קוסמטיקה

ה״אני מאמין״ של ד״ר פרידמן

קפיצת המדרגה הדרמטית של הרפואה האסתטית במאה ה-21 מאפשרת לעוד ועוד נשים וגם גברים להגיע למראה הרצוי. שינוי החזות החיצונית באופן מושכל מביא איתו שיפור גם בדימוי העצמי ובתחושת הביטחון של כל המטופלות והמטופלים, בכל גיל. בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה מובהקת של הגעה למרפאה כבר בגיל צעיר יחסית, כדי לשמר את החיוניות ואת המראה הרענן ושובה הלב.

היתרון המשמעותי ביותר של הטיפולים האסתטיים המתקדמים הוא האפשרות לחולל שינוי משמעותי לטובה גם ללא ניתוח. כשההליכים השונים מבוצעים בידיים מיומנות, ועל בסיס תכנון מוקפד של רופא עתיר ניסיון, התוצאות טבעיות והחזרה לשגרה מהירה. קלות הטיפולים השונים והאפקטיביות הרבה שלהם הרחיבו מאוד את הביקוש. גם לעובדה שטיפול אסתטי נתפש כיום כאופציה מקובלת מאוד, ואפילו מתבקשת, יש תרומה לכך.

מקצועיות, יושרה ותפישה אסתטית מדויקת

במרפאה של ד"ר מוני פרידמן ישנו מגוון טיפולים אסתטיים. ביניהם: מילוי קמטים באמצעות חומצה היאלרונית, הזרקות בוטוקס, מילוי שקעים מתחת לעיניים, עיצוב קו לסת באמצעות רדיאס, הסרת נגעים בלייזר ללא צלקות, sculpsure המסת שומן בחום בעזרת לייזר לאזורים השונים, בטן, מותניים, זרועות. וכמובן לייצר איכות חיים לאלפי לקוחות בטיפול להזעת יתר וריח מבית השחי במכשיר הMira dry.

בכל הטיפולים הנ"ל מקפיד ד"ר פרידמן להשתמש ולהביא למרפאתו אך ורק ציוד משוכלל וייחודי מהטובים ביותר בעולם, אשר קיבל את כל האישורים הרפואיים הנדרשים ועשוי מהחומרים האיכותיים ביותר. ביחד עם הניסיון הרב והבקיאות המקצועית, התוצאה היא טיפולים בטוחים לחלוטין עם דגש על המראה הטבעי והתוצאות האולטימטיביות

דגש נוסף הוא יושרה: ד"ר מוני פרידמן מספק לכל המטופלות והמטופלים חוות דעת אובייקטיבית לגבי הצורך בטיפול והכדאיות שלו, ומציע רק הליכים שהוא בטוח שיספקו את הפתרון האופטימלי.

המפתח האחרון, וכמובן הלא פחות חשוב, להצלחת הטיפולים הוא התפישה האסתטית המדויקת. כשכל פעולה נשענת על המבט החד והמדויק של ד"ר פרידמן ועל הניסיון הנרחב מאוד שלו, התוצאה תהיה תמיד זו המחמיאה ביותר והשינוי לטובה יהיה משמעותי במיוחד.

המסת שומן בחום ולייזר
זמינות ויחס אישי – ד"ר מוני פרידמן מאמין ביחס אישי
החל בתהליך הייעוץ, הטיפול, והמעקב על התוצאות – כל אלו מבוצעים
על ידו באופן אישי ובמלוא תשומת הלב לכל מטופל ומטופלת.