פייסטייט, אישה מסתכלת לפנים

עיצוב קו הלסת - FACETITE

(Morpheus8 )

Facetite (פייס טייט) הוא טיפול חדשני לעיצוב קו הלסת בהרדמה מקומית בלבד, החלמה קלילה וללא ניתוח. במהלך הטיפול אנו משתמשים בשתי טכנולוגיות שונות על מנת להביא לתוצאה מקסימלית שנשארת עד 10 שנים.

מהלך טיפול FaceTite

טיפול הפייסטייט מבוסס מכשיר חדשני המפיק חום ע"י אנרגיה של גלי רדיו בי פולריים (דו קןטביים). מדובר בטיפול אחד, לאחר הרדמה מקומית, מחדירים קנולה מזערית לחתך תת עורי. קנולה זו מעבירה גלי רדיו אשר מחממים את שכבות העור העמוקות. חימום זה ממיס את תאי השומן, מכווץ את הרקומות התת עוריות ויוצר אפקט הרמה.

מה כולל טיפול FaceTite?

  1. הרדמה מקומית של אזור הסנטר, הלסת והלחיים התחתונות, עד הקו שמתחת לאף.
  2. לאחר שהאזור רדום, מחדירים לאזור קנולה (צינורית) דקה אשר מוליכה אנרגיה של גלי רדיו לתאי השומן וממיסה אותם. באותה פעולה הרופא שואב את השומן המיותר מהצוואר וקו הלסת. 
  3. פעולה נוספת שמתרחשת במהלך הטיפול הינו כיוון של הרקמה וייצור  של אלסטין וקולגן. האלסטין והקולגן אחראים לגמישות ולמוצקות של העור שלנו. כאשר אנו מתבגרים הייצור שלהם פוחת ולכן העור מאבד גמישות ורכות. הפגיעה המבוקרת בקולגן ובאלסטין גורמת לרקמות העור לייצר אותם מחדש וכך הטיפול מעודד חידוש ומיצוק של העור, בנוסף להידוק העור והמסת השומן העודף.
  4. לאחר הטיפול באמצעות מחטים זעירות אנו ממשיכים לפעולה משלימה באמצעות מכשיר Morpheus8 – גם הוא מבוסס על אנרגיית גלי רדיו. ל- Morpheus8 סיכות דקיקות שמגיעות לשכבת העור העליונה- אפידרמיס ו/או התחתונה – דרמיס (תלוי בצורך). גם כאן אנרגיית החום שמוחדרת דרך הסיכות מסייעת לחידוש הידוק ומיצוק העור בצורה ממוקדת.

תוצאות הטיפול ותופעות לוואי

משך הטיפול הוא כ-30-60 דקות אשר לאחריהן תוכלו לשוב כמעט מייד לפעילות מלאה. תוצאות ראשוניות יובחנו מיד בסיום ההליך, וככל שיעבור הזמן ניתן יהיה לראות את התוצאות במלואן. לאחר 6 חודשים תוכלו לראות 100% מהתוצאה הסופית, אשר יכולה להשתמר במשך שנים ללא צורך בטיפול נוסף!

הטיפול מהווה חלופה לניתוח – ללא הרדמה מלאה, ללא זמן החלמה ממושך, ללא תפרים וללא צלקות. בטיפול קצר ויעיל, הנעשה ע"י כירורג מומחה, תבחינו בתוצאות מדהימות שנשארות לאורך זמן.

מטופלים מספרים

לוגו ד"ר מוני פרידמן

לתיאום פגישת ייעוץ
אישית עם ד״ר פרידמן
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

או

אולי יעניין אותך גם | טיפולים נוספים

טיפולים מתקדמים להמסת שומן
אישה וידי רופאים עם מזרקים
תמונה של אישה באפור