המסת שומן בחום מחיר

עיצוב וחיטוב הגוף

StimSur – מכשיר חדשני לבנייה וחיזוק השרירים

איך פועל מכשיר ה-STIMSURE?

מכשיר ה-StimSure – מבוסס על טכנולוגיה מעולם הפיזיותרפיה. 

העבודה היא על שדות אלקטרו-מגנטיים, וליתר דיוק גירוי חשמלי של שרירים שונים בגוף.

כל גירוי מכווץ שריר, כך שהטיפול באמצעות המכשיר מדמה באופן מושלם הרמת משקולות, כפיפות בטן, סקוואטים וכו’ –ללא תחושת הקושי וללא כאב.

בכל טיפול השרירים הרלוונטיים מתכווצים מעצמם 24,000 פעמים, בלי שהמטופל או המטופלת יצטרכו להתאמץ.

האימפקט זהה למשל לזה של ביצוע 800 כפיפות בטן או 900 סקוואטים, ובהתאם התוצאות המרשימות.

 

על איזה אזורים ניתן לעבוד?

 • בטן תחתונה ועליונה
 • שרירי הישבן
 • רצפת האגן
 • שרירי זרועות – יד אחורית, יד קדמית
 • שרירי רגליים – שרירי התאומים, ירכיים פנימיות, ירכיים חיצוניות

התועלות המגוונות של טיפול STIMSURE

הפעילות האינטנסיבית על בסיס המרצת תאי הנוירון המוטורי שמכווצים את השרירים הנבחרים בכל טיפול מייצרת תועלות רבות ומגוונות:

 • חיטוב הגוף – בזכות העלייה במסת השריר באזורים השונים שבהם מטפלים.
 • מראה מרשים – כולל ריבועים בבטן וישבן מוצק.
 • ירידה באחוזי השומן – במהלך הטיפול הגוף זקוק לאנרגיה ועל כן שורף שומן מיותר.
 • מיצוק העור – בזכות זרימת הדם המשופרת במהלך העבודה על השרירים (בזרועות, בירכיים, בישבן ועוד).
 • יציבה משופרת – כשעובדים על שרירי ליבה.
 • מניעת בריחת שתן – ניתן לנצל את הטכנולוגיה המשוכללת לחיזוק שרירי האגן וכך למנוע בריחת שתן (תופעה שמתרחשת למשל אצל נשים אחרי הריון).
 • שיפור בחילוף החומרים – כחלק מהצורך באנרגיה זמינה במהלך הטיפול.

אתם שואלים ד״ר מוני עונה

אורך כל טיפול הוא 25 דקות.

מספר הטיפולים המומלץ לכל אדם נקבע לאחר בדיקת המצב הקיים ועל סמך המטרות שתבחרו. בשלב זה באה לידי ביטוי הבקיאות המקצועית של ד”ר מוני פרידמן ככירורג ותיק, והיכולת שלו ליצור את תוכנית הטיפולים שתניב תועלת מקסימלית.

כך לדוגמה נשים רבות מבקשות להילחם ברפיון הישבן – תופעה שמתרחשת עקב הורמון בשם רלקסין שמופרש במהלך הריונות (על-מנת למתוח את רקמות הבטן כך שיהיה מספיק מקום לעובר, וכמו כן כדי להבטיח את פתיחת צוואר הרחם בלידה). במקרים אלה יתאים ד”ר פרידמן תוכנית ספציפית ליצירת ישבן מוצק, זקוף, יציב ומחמיא.

במקרים אחרים יושם דגש על אזורים עם מצבורי שומן עיקשים שפוגעים בחיטוב או על חיזוק השרירים בחלקו האחורי של הגוף – אלה שנחלשים כשאנחנו מבלים חלק גדול מהזמן בישיבה.

בדרך כלל יתבצעו 6-8 טיפולים בתדירות של שניים בשבוע. התוצאות יתחילו להיראות בהדרגה, כשכבר אחרי כ-4 שבועות ניתן להבחין בשינוי בולט. עם השלמת התוכנית כבר תיראו אחרת לגמרי – חטובים הרבה יותר, זקופים וגם מלאי חיוניות בזכות התהליך.

טיפול ב-StimSure מייצר 24,000 התכווצויות שרירים תוך פחות מחצי שעה – תוצאה שאף פעילות ספורטיבית לא מספקת. הכיווץ הממושך מבטיח צמיחה יעילה במיוחד של סיבי שריר ובהתאם את כל התועלות הנ”ל, מבלי שתצטרכו להתאמץ, וזהו עוד יתרון של המכשיר החדשני על פני מנוי לחדר כושר.

יחד עם זאת רצוי לזכור שפעילות גופנית מותאמת לאדם מסייעת בשמירה על הלב, מפחיתה את הסיכון ללקות במחלות שונות ומעצימה גם את הנפש – כך שההמלצה היא לשלב בין הטיפול לבין ספורט (במידת הצורך ד”ר מוני פרידמן מספק המלצות מותאמות אישית לכל מטופל או מטופלת לגבי השילוב הנכון. בהקשר זה כדאי לציין שגם תזונה מאוזנת היא מרכיב הכרחי בחיים בריאים ומהנים).

סיבה טובה נוספת להיעזר ב-StimSure ובידע של ד”ר פרידמן היא קלות הטיפול: השימוש במכשיר לא גורם לכאב וגם לא לתופעות לוואי (פרט לעייפות מסוימת כמו אחרי פעילות גופנית, אבל לא משמעותית ובוודאי שלא ביחס למידת הפעלת השרירים ולתועלת). הטיפול אינו פולשני וכמובן שאין צורך בהרדמה, והוא כאמור נמשך זמן קצר מאוד – עד חצי שעה – כך שתוכלו לשמור על שגרת החיים הרגילה.

מכשיר ה-StimSure מבוסס כאמור על טכנולוגיה מעולם הפיזיותרפיה שכבר נבחנה ומוכרת כבטוחה לחלוטין. כמו כן המכשיר קיבל את האישורים הנדרשים מה-CE (הגוף שאחראי על התחום באיחוד האירופי) ומאגף ציוד רפואי במשרד הבריאות.

הידע הרפואי של ד”ר מוני פרידמן, והמיומנות שכבר רכש בהפעלת המכשיר תורמים כמובן גם הם לשקט הנפשי של כל מטופל ומטופלת.

אצל חלק מהמטופלים, על-מנת לייצר שינוי משמעותי במיוחד, מומלץ שילוב בין ה-StimSure לבין מכשיר מתקדם אחר שד”ר מוני פרידמן נעזר בו – Sculpsure.

ה-Sculpsure מאפשר בעיקר להמיס מצבורי שומן עיקשים באזורים שונים בגוף (בטן תחתונה, מותניים, ירכיים, ישבן, גב, חזה, זרועות ועוד). בדומה ל-StimSure המסת השומן מושגת תוך זמן קצר כשכל טיפול נמשך 25 דקות בלבד, וכבר לאחר 2-3 מפגשים אפשר להיפטר מ-24% מהשומן העודף. השילוב בין שני הטיפולים בשני המכשירים מוביל לחיטוב מושלם של כל אזור בגוף, ללא שומן מתסכל ועם מסת שרירים מרשימה.

מטופלים מספרים

לשדרג את המראה החיצוני – ואיתו את הדימוי העצמי

טיפול ב-StimSure הוא הדרך הקלה ביותר והאפקטיבית ביותר לחיטוב הגוף, מיצוק העור, שיפור היציבה וחיזוק איברים ספציפיים. השילוב בין יכולות המכשיר לבין הידע של ד”ר פרידמן מבטיח דיוק מקסימלי וניצול מלא של זמן הטיפול. הרווח של פיסול הגוף ב-StimSure הוא לא “רק” מראה מחמיא, אלא גם עלייה של ממש במפלס הביטחון העצמי, דימוי עצמי טוב יותר, תחושת היי אחרי כל מפגש וחיים עם איכות גבוהה באמת.

לתיאום פגישת ייעוץ
אישית עם ד״ר פרידמן
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

או

אולי יעניין אותך גם | טיפולים נוספים