ההבדלים בין טיפול EMS להמסת שומן עם StimSure

המסת שומן בבטן

EMS הינה שיטת אימון שבה פולסים חשמליים מסייעים למתאמן להפיק מקסימום תועלת מהפעילות הפיזית. StimSure הוא מכשיר מתקדם אפילו יותר, שמבוסס גם הוא על גירוי חשמלי של תאי עצב מוטוריים. בעזרת מכשיר זה ניתן לחטב, לחזק ולעצב את הגוף בלי להתאמץ בכלל – בזמן מנוחה. המידע בעמוד זה יעזור לכם להבין מהם היתרונות של ה-StimSure על-פני ה-EMS, ואיך הוא משדרג את המראה החיצוני של המטופלים.

איך פועל מכשיר ה-StimSure?

הטכנולוגיה שעליה מבוסס מכשיר ה-StimSure קיימת כבר שנים רבות בעולם הפיזיותרפיה, ומשמשת לתמיכה בתהליכי החלמה ולשיפור ביצועים של ספורטאים מובילים.

יישום הטכנולוגיה פשוט: הנחת הידית של המכשיר על השריר הרלוונטי. הפעולה עצמה יוצרת שדות אלקטרו-מגנטיים שמגרים יחידות מוטוריות בשרירים נבחרים. הגירוי של תאי העצב נקרא בשפה המקצועית NMES (ראשי תיבות של Neuromuscular Electrical Stimulation), והוא גורם לשריר להתכווץ – בדיוק כמו בזמן שאנחנו מבצעים כפיפות בטן, מרימים משקולות ומבצעים עוד פעולות פיזיות מאומצות.

ההבדלים העיקריים בין Stimsure לבין EMS

 • טיפול על מכשיר ה-EMS מבוצע במהלך פעילות גופנית – בעוד שטיפול עם Stimsure מתבצע במנוחה. בהתאם מכשיר ה-Stimsure מתאים גם למי שמתקשים, מכל סיבה שהיא, לבצע פעילות פיזית מאומצת.
 • תוכנית העבודה – ה-Stimsure כולל טיפול שנמשך 20 דקות אחת ליומיים, כאמור ללא כל כאב או מאמץ. ב-EMS מתבצע אימון אינטנסיבי שבועי במשך 20 דקות.
 • דופק – EMS ממריץ את קצב הלב, מכשיר ה- Stimsure לא מעלה את הדופק תוך כדי הטיפול.
 • השגחה של רופא צמוד – עבודה עם מכשירי EMS מתבצעת במכונים שונים ללא השגחת רופא. לעומת זאת הטיפול באמצעות Stimsure מתרחש במרפאה, תחת השגחה צמודה של רופא מומחה מנוסה. בדרך זו אתם יכולים לדעת בוודאות שמופקת תועלת מרבית מהטיפול, ושבנוסף אין שום חשש לסיכון נזק גופני.
 • סיכון להיפגע – כדאי לדעת שישנם מומחים שחוששים כי הפעלת הגוף עם ה-EMS, בדרך שאינה טבעית ובלי להיות מודעים למגבלות הגוף, עלולה להזיק למי שאינם מיומנים באימונים שכאלה. מכשיר ה-Stimsure מפעיל אמנם את השרירים באופן אינטנסיבי, על-מנת להוביל לתוצאות הרצויות.
 • קהל יעד – EMS עשוי להיות פתרון מוצלח למתאמנים מעל לגיל 18, וגם כשנדרש שיקום אחרי פגיעה פיזית. Stimsure מתאים לאנשים המקפידים על אורח חיים בריא וספורטיבי ובפרט לנשים אחרי לידה.
 • אזורים בגוף – ה-Stimsure  מספק טיפול ממוקד לחיטוב הגוף באזורים בעייתיים.

התועלות של טיפול באמצעות StimSure

המסת שומן בחום עם מכשיר חדשני StimSure

הפעלת השרירים (כאמור מבלי שהמטופל או המטופלת עצמם יתאמצו) מייצרת תועלות משמעותיות מאוד, וזהו באופן טבעי גם היתרון העיקרי של טיפול בסטימשור על-פני המסת שומן ב-EMS. התועלות הבולטות הן:

 • מסת שרירים גבוהה יותר של שרירי השלד – שרירי בטן, השרירים בזרועות, בישבן, בירך ועוד.
 • זרימת דם משופרת – בכל רחבי הגוף.
 • מיצוק העור – בזכות שיפור זרימת הדם באזור המטופל.
 • יציבה טובה יותר – בזכות חיזוק שרירים בגב ושרירי ליבה חשובים.
 • חילוף חומרים יעיל יותר – עקב הצורך באנרגיה זמינה.
 • גוף חטוב – חיזוק שרירי הבטן, ישבן מוצק, זרועות שריריות ועוד, כל אלה בזכות ההפעלה המשמעותית של שרירים נבחרים.
 • חיזוק רצפת האגן לנשים וסיוע בבריחת שתן.

למי מתאים טיפול עם StimSure?

בזכות המגוון הרחב של האפשרויות הטיפוליות של המכשיר החדשני, ישנם עוד מספר קהלי יעד שעבורם הטיפול מומלץ במיוחד:

קהל היעד העיקרי הוא בעלי ובעלות מודעות גבוהה לחשיבות השמירה על אורח חיים בריא ועל גוף חטוב, כולל ספורטאים, שחיינים, דוגמניות ועוד גברים ונשים בגילאי 20 עד 50 שרוצים להיראות הכי טוב שאפשר.

עוד קהל יעד רלוונטי הוא נשים וגברים שרוצים לחזק את השרירים, לבנות ריבועים בבטן ובאופן כללי ליצור קווי מתאר בעלי נוכחות מובהקת יותר. גם מי שמבקשים להיכנס אל עולם הכושר ועוד קודם לכן לקבל פוש ראשוני כשהיכולות הגופניות שלהם עדיין לא מפותחות יכולים לחטב את הגוף ולמצק את העור עם ה-StimSure.

קבוצה אחרת היא נשים אחרי לידה (בתנאי שהן לא מניקות ושחלפו לפחות 8 שבועות מהלידה). נשים אלה זוכות למספר תועלות משמעותיות ספציפיות עבורן: חיזוק רצפת האגן (שכן כידוע הלידה גורמת לרפיון שרירים באזור, וכתוצאה מכך האישה עלולה לסבול למשל מבריחת שתן), תיקון הרפיון בעור שנוצר כתוצאה מהשינויים המשמעותיים במשקל במהלך ההריון ואחריו, ושיפור היציבה.

ד"ר מוני פרידמן ומכשיר ה-StimSure – שילוב מנצח

ד"ר מוני פרידמן הוא הראשון בארץ שזיהה את האיכויות של ה-StimSure, ונכון לעכשיו הוא היחיד בישראל שמציע את הטיפול הכל כך אפקטיבי.

הבקיאות המקצועית וניסיון רב השנים של ד"ר פרידמן מבטיחה הפקת מלוא התועלת האפשרית מהמכשיר והטיפול. הסיבה לכך היא היכולת שלו ליצור לכל מטופל ומטופלת תוכנית "אימונים" מותאמת אישית עבורם בהתאם למטרה שמוגדרת מראש – כלומר פרוטוקול טיפול שמדמה במדויק תוכנית אימוני כושר, כשבזכות העובדה שהפעלת השרירים מתבצעת כשהאדם למעשה במנוחה, כל אחד וכל אחת יכולים לחזק את הגוף ולחטב אותו.

במידת הצורך ימליץ ד"ר פרידמן על שילוב של טיפול בסטימשור עם שילוב המסת שומן בחום – לשיפור מקיף ולכן גם מרשים במיוחד של המראה החיצוני.

  מלא/י פרטים ונחזור אלייך


  ללא כאב, ללא תופעות לוואי וב-100% ביטחון

  מכשיר ה-StimSure אושר לשימוש ע"י האיחוד האירופי וכן ע"י אמ"ר (האגף האחראי על ציוד רפואי במשרד הבריאות בישראל). הטיפול אינו פולשני, לא כרוך בכאב וכאמור גם לא במאמץ כלשהו. למעשה ההשפעה היחידה המורגשת בעקבות טיפול (מעבר לשיפור במראה החיצוני ולשיפור גם בדימוי העצמי) היא עייפות של השריר – תופעה טבעית בהתחשב בהפעלה האינטנסיבית שלו.

  מיד בתום המפגש שאורך 20-30 דקות ניתן לחזור לשגרה מלאה.

  כמו 800 כפיפות בטן או 900 סקוואטים

  במשך כל טיפול, שנמשך כאמור 20-30 דקות, השרירים שבהם מתמקדים מתכווצים לא פחות מ-24,000 פעמים. כדי להבין במה מדובר, כמות זו שקולה למספר הכיווצים במהלך 800 כפיפות בטן או 900 סקוואטים!

  בזכות האינטנסיביות השיפור מושג הרבה יותר מהר מאשר בפעילות גופנית מאומצת. התוצאות נראות לעין הן מבחינת גודל השרירים, הן מבחינת אחוזי השומן בגוף והן מבחינת קווי המתאר שלו.

  השרירים שאותם ניתן לבנות בדרך זו: שרירי התאומים ברגליים, שרירי הירכיים, יד אחורית, יד קדמית, כתפיים, בטן ואגן. רווחים נוספים הם כאמור מיצוק העור ותחושות חיוביות מאוד (כמו אחרי פעילות ספורטיבית + בזכות המראה המרשים שמתפתח).

  תוכנית טיפולים מותאמת אישית לכל אחד ולכל אחת

  בהתאם למטרות הטיפול ולמצב ההתחלתי בונה ד"ר פרידמן תוכנית מותאמת אישית לכל אדם. בדרך כלל יתבצעו 8 מפגשים במהלך 4 שבועות, כשלאחר כל טיפול ישנה מנוחה של כ-3 ימים שגם במהלכם השרירים ממשיכים להיבנות. מומלץ במקביל להקפיד על תזונה נכונה ולאחר השלמת סדרת הטיפולים על פעילות גופנית שתשמר את ההישגים המשמעותיים של השימוש ב-StimSure.

  למידע נוסף על מכשיר ה- StimSure לחצו כאן: המסת שומן עם StimSure

   

  0 תגובות

  השאירו תגובה

  מעוניין להצטרף לדיון?
  תרגיש חופשי להשתתף!

  כתיבת תגובה