ההבדלים בין טיפול EMS להמסת שומן עם StimSure

סוגי טיפולים לחיטוב הגוף

גוף חטוב הוא מרכיב חשוב מאוד בדימוי עצמי גבוה. מראה שרירי וללא מצבורי שומן מיותרים הוא גם אסתטי להפליא, גם משדר בריאות מיטבית וגם מקרין חוסן ועוצמה. מצד שני, אצל לא מעט נשים וגברים הגנטיקה מקשה על הגעה למראה המבוקש ואפילו מונעת זאת. כשגם עם הקפדה על תזונה נכונה ופעילות גופנית משמעותית נשאר פער בין מידת החיטוב הרצויה לזו הקיימת, כדאי להיעזר בטיפולים חדשניים. בפרט מומלץ השימוש בשני מכשירים משוכללים – ה-StimSure וה-SculpSure.

איך מכשיר ה-StimSure מחטב את הגוף?

מכשיר ה-StimSure מבוסס על עקרונות מוכרים מעולם הפיזיותרפיה והשיקום אחרי פציעות ספורט. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת הוא רותם את העקרונות האלה לטובת חיטוב הגוף ותועלות רבות נוספות.

הפעולה של המכשיר היא גירוי תאי עצב שמפעילים שרירים באמצעות אותות חשמליים. כתוצאה מהגירוי הנ"ל, השרירים הרלוונטיים מופעלים באופן אינטנסיבי במהלך הטיפול – עד 24,000 התכווצויות תוך 25 דקות. חשוב להדגיש שלכל אורך הטיפול האדם שוכב על מיטת הטיפולים בנינוחות מלאה, בלי צורך להתאמץ ובלי תחושת כאב.

התוצאה של הטיפול היא חיטוב משמעותי של הגוף – גם בזכות שריפת שומן (שהגוף ממיר לאנרגיה כדי להפעיל את השרירים), וגם בזכות העלאת מסת השריר. תועלות נוספות הן שיפור זרימת הדם באזור המטופל ובזכות השיפור גם מיצוק העור, יציבה טובה יותר (הודות לחיזוק שרירי ליבה), חילוף חומרים יעיל ואפילו מניעת דליפת שתן אצל נשים אחרי הריון (באמצעות חיזוק רצפת האגן).

משך הטיפול הוא 25 דקות, והתדירות המומלצת היא פעמיים בשבוע. תוך כחודש ניתן לראות שינויים ניכרים במראה החיצוני, וגם התחושות הפנימיות משתנות

היתרונות של המסת שומן בחום עם SculpSure

סוג אחר של טיפול לחיטוב הגוף הוא המסת שומן בחום. המכשיר הטוב ביותר שמבצע את הפעולה הזו נקרא SculpSure, וגם בו הטיפול נמשך כ-25 דקות.

פעולת מכשיר זה מבוססת על שיגור קרני לייזר לאזור שיש בו שומנים מיותרים. אנרגיית החום שמייצר הלייזר ממיסה את תאי השומן, ובהמשך מערכת הלימפה תסלק אותם מהגוף באופן טבעי. חשוב להדגיש שבמקום אותם תאי שומן מומסים לא צומחים תאי שומן חדשים, כך שהשיפור במראה האזור הוא לצמיתות. את התוצאות אפשר להתחיל לראות כ-6 שבועות ממועד הטיפול – זה פרק הזמן שנדרש למערכת הלימפה לסלק כמות משמעותית של תאי שומן מומסים. השינוי מושלם תוך כ-3 חודשים.

עפ"י מחקרים שונים, ניתן בדרך זו להעלים כ-25% מכמות השומן באזור מסוים – כמות מספיק גדולה כדי ליצור שינוי בולט. ייתכן צורך ב-2 או 3 מפגשים, בהתאם לכמות השומן ההתחלתית ולמספר האזורים שבהם רוצים לטפל.

איך לבחור את הטיפול האופטימלי?

ישנו מכנה משותף משמעותי בין שני סוגי הטיפולים לחיטוב הגוף: בשניהם ניתן לטפל באזורים שונים, בשניהם אין כאב ואין כמעט תופעות לוואי כך שאפשר לחזור מידית לשגרה, שניהם אפקטיביים להפליא, שניהם בטוחים לחלוטין (גם ל-SculpSure וגם ל-StimSure אישורים רלוונטיים) ואת שניהם כדאי לעבור אך ורק אצל כירורג מיומן שיפיק מהם מקסימום תועלת.

איש מקצוע מנוסה גם ידע להמליץ לכם על הטיפול האופטימלי לחיטוב הגוף בהתאם למאפיינים הספציפיים שלכם – כך שתוכלו ליהנות מגוף חטוב, בריא ומרשים תוך זמן קצר ככל האפשר.

אולי יעניין אותך גם

לתיאום פגישת ייעוץ אישית עם ד״ר פרידמן
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

אהבתם? שתפו את החברים