רפואה אסתטית

חידושים בהצערת הפנים עם טיפול במכשיר TempSure

אנשים רבים – גם נשים וגם גברים – מסתכלים על עצמם במראה ולא מרוצים מההשתקפות. החל מגיל מסוים, צעיר יותר מכפי שנהוג לחשוב, מתרחשים שינויים בלתי נמנעים בפנים, והתוצאה היא מראה מבוגר שלא הולם את התחושות הפנימיות. הפער עלול להוביל לתסכול ולרגשות שליליים אחרים – אבל הוא יכול להיות גם מקור לפעולה: הצערת פנים.

אם בעבר הדרך היחידה להצעיר את הפנים באופן אפקטיבי הייתה ניתוח, אופציה שיש לה עלות בלתי מבוטלת ולא רק בהיבט הכספי, היום אפשר למצוא דרכים חדשניות לחדש את עור הפנים, ואחת המומלצות שבהן היא בעזרת מכשיר שנקרא TempSure.

איך מכשיר ה-TempSure משפיע על העור?

TempSure הוא מכשיר מתקדם שמבוסס על גלי רדיו ועל היכולת המוכחת שלהם לשפר במידה ניכרת את מרקם העור.

טכנולוגיה משוכללת ורמת דיוק מרבית מבטיחות חימום נכון של הדרמיס – שכבת העור שמתחת לזו הנראית לעין (שנקראת אפידרמיס). החימום המבוקר של הדרמיס, בעומק העור, “מאלץ” את הגוף להתחיל לייצר קולגן ואלסטין חדשים.

אלסטין הינו חלבון מבני שנמצא ברקמות חיבור והתכונה המרכזית שלו היא אלסטיות. הקולגן הוא עוד חלבון מבני שמצוי ברקמות חיבור ובפרט בעור, ואותו מאפיינת גמישות מרבית. השילוב בין הגמישות של הקולגן והאלסטיות של האלסטין מקנה לרקמות שמרכיבות את עור הפנים מרקם משופר ובעצם מצעירות אותו באופן משמעותי.

באילו אזורים בפנים ניתן לשפר את מרקם העור בעזרת TempSure?

הפיכת עור הפנים למוצק יותר, חלק יותר ומתוח יותר בעזרת טיפול במכשיר TempSure אפשרית בכל האזורים שבהם הגיל מתחיל לתת את אותותיו: המצח, האזור שבין הפה לאף, צידי האף, הלחיים, השקעים שמתחת לעיניים, אזור העפעפיים וכן קו הלסת והצוואר שגם הם משפיעים מאוד על המראה החיצוני ועל התחושות.

כיצד מתבצע הטיפול?

טיפול ב-TempSure הוא למעשה מעבר עם הידית של המכשיר החדיש על הפנים בכל מקום שבו רוצים לתקן נזקים ולשפר את המרקם של העור הרפוי. הפעולה לא גורמת לכאב מכל סוג שהוא וגם לא לאי נוחות, ומיד בסיום הטיפול יכולים המטופלים לחזור לשגרת היומיום הרגילה שלהם. תופעת הלוואי היחידה היא אדמומיות מסוימת בפנים, אולם תוך יממה או שתיים היא נעלמת והעור נראה חיוני, קורן ומושך.

מספר המפגשים הנדרשים עד להגעה לתוצאה הרצויה נקבע בהתאם למצב ההתחלתי של עור הפנים. בדרך כלל יתבצעו 6 עד 8 טיפולים עם מרווח של שבוע עד שבועיים בין מפגש למפגש, כשכל מפגש אורך דקות בודדות בלבד.

מקסימום בטיחות – מקסימום תוצאות

חשוב להדגיש כי הצערת הפנים החדשנית שמבוצעת במכשיר TempSure בטוחה לחלוטין – המכשיר קיבל את כל האישורים הרלוונטיים ובפרט את זה של ה-FDA. כמו כן מדובר במכשיר של יצרנית מוכרת, מהמובילות בתחום המכשור הרפואי, ומי שבין השאר מייצרת גם את ה-StimSure שמתאים לטיפולי חיטוב הגוף.

כשהטיפול עם מכשיר ה-TempSure מופקד בידיים מקצועיות ומנוסות של כירורג, מובטחים גם מקסימום בטיחות וגם תוצאות מיטביות. כירורג מנוסה מכיר היטב את הפיזיולוגיה והאנטומיה של הפנים ולכן יודע לגעת עם הידית של המכשיר בדיוק בנקודות הנכונות, ולכן השינוי יהיה מרשים במיוחד.

אולי יעניין אותך גם

לתיאום פגישת ייעוץ אישית עם ד״ר פרידמן
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם

אהבתם? שתפו את החברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email